Namnunderskrifter

Följande organisationer, företag och privatpersoner har undertecknat Landsbygdsupprorets manifest (påbörjad 12 november 2008):

Länsbygderådet i Blekinge län
Ronneby kommunbygderåd
LUKA – Landsbygdsutveckling i Karlshamns Kommun – genom Staffan Olsson Ordf.
Blekingepärlor

Organisationer
Aina Svensson för Centerkvinnorna i Bräkne-Hoby
Ann-Heléne Persson, föräldrarådsrepr. Hobyskolan
Backaryd samhällsförening
Belganets samhällsförening
Birger Svensson för Centerpartiet i Bräkne-Hoby
Bondersbyns Hembygdsförening, Kalix
Bräkne-Hoby LRF
Bräkne-Hoby Norra samhällsförening
Bräkne-Hoby Samhälls- och Hembygdsförening,
Bräkne-Hoby Scoutkår, Olle Sund
Bräkne-Hoby Södra samhällsförening,
Bygd i Samverkan
Eringsboda Företagarförening
Eringsboda Samhälls och Hembygdsförening
Föreningen Gnistan IOGT-NTO Silpinge
Föräldrarådet Backarydsskolan
Föräldrarådet i Eringsboda
Föräldrarådet på Hallabroskolan
Föräldrarådet på Hobyskolan
Hallabro samhällsförening
Hoby företagarförening
Junis Silpinge
Kasper Wahnström, Elevrådsstyrelsen Hobyskolan, Bräkne-hoby
Kenneth Michaelsson, Gruppledare för Centerpartiet i Ronneby, Ronneby
Kerstin Björklund, Belganets samhällsförening, Belganet
Kuggeboda samhällsförening
Kuggebodaskolans föräldraråd
Lions Club, Bengt Petersson, president, Bräkne-Hoby
Niels Elley, Miljöpartiet i Ronneby, ledamot i kulturnämnden
Nils-Åke Byback för Landsbygdsgruppen norra Ronneby kommun
PRO i Backaryd, Lars Ohlsson, Backaryd
Rid och körsällskapet Sporren,
Ronneby Norra Centerpartiavdelning, Knut Svensson, ordförande
Ronneby Sockens Bygdegårdsförening
Salsjögänget Motionsklubb, Ingmar Eliasson, Ordf.
SPF Bräkne-Hoby
Sylvia Edwinsson, Miljöpartiet i Ronneby, ledamot i kommunfullmäktige
Tjurkhults samhällsförening
UNF Silpinge,
Öljehults samhällsförening

Företag

AB Br.Hedlunds Fastigheter, Gösta Hedlund
Adapt marketing europa, Christa Nordin, Silpinge
All Box, Sven Bertilsson, Bräkne-Hoby
Anders Ottesen, Filialchef Lindab Sverige AB, Ronneby
Arkimedes Film-Bild-Video AB, Mats Harrysson, Växjö
Belganet Skogsmaskiner HB, Erland Buhr, Belganet
Belganet Skogsmaskiner HB, Solvieg Buhr, Belganet
Belgeslunds Allt för Hund, Anja Hjalte, Belganet
Belgeslunds Allt för Hund, Fredrik Dahlkvist, Belganet
Bengt Johansson Entr. AB, Bräkne-Hoby
Bengt-Åke Henriksson, Svängsta Innovation, Svängsta
Björketorps gård, Per Brunberg
Blekinge EXergi & Miljö, Nils-Erik Mattsson, Ronneby
Blekinge Home Service, Hans Karlsson, Örseryd
Blekinge Hästskjuts, Ingegerd Lindén, Bräkne-Hoby
Bourelius ICT, Lasse Bourelius, Bräkne-Hoby
Bräkne-Hoby AB, Carl Gustav Andersson, Bräkne-Hoby
B-Å Persson Skogsentreprenad AB, Tjurkhult, Hallabro
C.Trofastförsäljnings Ab, Christer Trofast , Bräkne-Hoby
CaineAbels Red Kennel, Motala
Cecilia Andersson Hobysalongen Bräkne-Hoby
Commersen AB, Peter Enckell, Karlshamn
Cykel o Sport, Lena Håkansson, Bräkne-Hoby
Cykel o Sport, Wicke Håkansson, Bräkne-Hoby
Danshallen Belganet HB, Gösta Hedlund
Danshallen Belganet HB, Ulla-Britt Hedlund
ECE. Network AB, Ronneby
ElCommunication i Sydost AB, Ingmar Eliasson-VD, Bräkne-Hoby
ELIAS i Blekinge AB, Ingmar Eliasson – VD, Bräkne-Hoby
Evaldssons Gård, Anna-Karin Evaldsson, Eringsboda
Evaldssons Gård, Bert Evaldsson, Eringsboda
FA Byggservice c/o Fredrik Andersson, Furuby, Småland
Fastighetsbyrån AB, Inge Augustsson, Ronneby
Firma lenastrandberg, Lena Strandberg, Listerby
Flokk ek.för., Astrid Selling Sjöberg, Bräkne-Hoby.
Fred Forestry Consulting, Hjälmsa, Gustav Fredriksson, Bräkne-Hoby
Garnanäs Gård och Garnanäs Fritid, fishing camp, Jörgen Garnegård
Hallabro Biobränsle, Roger Fredriksson, Hallabro
Hallabro Kvarn & såg Hallabro, Staffan Johnsson, Hallabro
Hasses Bygg & Lantbruk, Elisabeth Håkansson, Bräkne-Hoby
Hasses Bygg & Lantbruk, Hasse Håkansson, Bräkne-Hoby
Hjorthålans Camping & Stugby, Hjorthålan
Hoby Rörservice AB, Annika Nilsson, Bräkne-Hoby
Hoby Rörservice AB, Carina Nilsson, Bräkne-Hoby
Hoby Rörservice AB, Gunnel Nilsson, Bräkne-Hoby
Hoby Rörservice AB, Hans Nilsson, Bräkne-Hoby
Hoby Rörservice AB, Håkan Nilsson, Bräkne-Hoby
Hoby Rörservice AB, Jörgen Nilsson, Bräkne-Hoby
Hobysalongen, Solveig Oskarsson; Bräkne-Hoby
Igust Leasing, Ingrid Gustafsson, Backaryd
Inges Gräv, Carin Gustavsson, Bräkne-Hoby
Inges Gräv, Inge Gustavsson, Bräkne-Hoby
Joachim Persson, CopyGraf AB, Bräkne-Hoby
Johannishus ridskola- Stall Rapid, Lottis Nyberg, Johannishus
Järnaviks Vandrarhem, Monica Kronlund, Bräkne-Hoby
Krister Ohlsson, ICA Nära, Bräkne-Hoby
Lasses Allentreprenad, Lars Svensson, Tjurkhult
Lennart Sandberg, Bygging SBR, Backaryd
L-G´s hovslageri, Lars-Gunnar Ottosson, Södra Bökemåla
Lindenprodukter, Roger Lindén, Bräkne-Hoby
Linslöjden AB, Eva Meijer, Bräkne-Hoby
Linslöjden AB, Stig Meijer,  Bräkne-Hoby
Litet Strå, Maria Hansson, Bräkne Hoby
Mats Ekdahl, Konga cykel o Motor, Konga
Media m, Bengt Mauritzson, Johannishus
Medicinsk QiGong & Friskvård, Hallabro
Monas Hårvård, Mona Olsson, Bräkne-Hoby
MP-skog, Mats Paulsson, Eringsboda
Naturrike i Rebakk
Nordic Industries & Technology AB, Håkan Svensson, Bräkne-Hoby
Olofströms fritidsklubb Kanot- & kajakuthyrning Lena Peter
Olofströms fritidsklubb Kanot- & kajakuthyrning, Lennart Peter
Pagels Skogs och Lantbrukstjänst, Fredrik Pagels, Bräkne-Hoby
Pagelsborgs gård, Caroline Norberg, Järnavik, Bräkne-Hoby
Pagelsborgs gård, Egil Norberg, Järnavik, Bräkne-Hoby
Rebakk Snickeri och hantverk
Resturang Victoria, Peter Gustavsson, Backaryd
Rogers Kran & Transport, Roger Salomonsson, Fröjdadal
Rosengården i Kristianopel AB, Jonas Hallström, Kristianopel
Rosengården i Kristianopel AB, Linda Hallström, Kristianopel
Silkes Klipprum, Silke Jacob, Stengölsmåla
Skandinaviska Vinhuset, Bräkne-Hoby , Joacim Stolt
Skogdala gård, Rikke Neuendorff, lantbr. Bräkne-Hoby
SMEAN AB, Daniel Eliasson – VD, Bräkne-Hoby
S-måla Bygg, Siggamåla
Stall Linnersjö, Björn Linnersjö, Ronneby
Stengrepen Jakt & Fritid, Fredrik Olsson, Hallabro
Stengrepen Jakt & Fritid, Linda Mattisson Olsson, Hallabro
Strandbergs Emballage AB, Sven Strandberg
Svalemåla Stugby, Åke Karlsson,  Bräkne-Hoby
Svenstorps Gård, Bengt Pagels, Bräkne-Hoby
Svenstorps Gård, Karin Pagels, Bräkne-Hoby
Sydkustens Stugförmedling, Åke Karlsson,  Bräkne-Hoby
Trans PA, Stig-Arne Olsson, Bräkne-Hoby
Velocity Software AB, Frans Andersson, Karlskrona
Write Click HB, Nicklas Näslund, Bräkne-Hoby
Yxnanäs Bilverkstad, Älmeboda
Ågebergs gård, Bengt Holmberg, Bräkne-Hoby
Ågebergs gård, Ing-Marie Holmberg, Bräkne-Hoby
Ängholma Bed & Breakfast, Eva Malmport, Bräkne-Hoby

Privatpersoner

A Haglund, Bräkne-Hoby
Adam Elheim, Hallabro
Adam Jansson, Bräkne-Hoby
Adolf Pösniker, Listerby
Agda Lindner, Belganet
Agnes Sjöberg, Jernavik
Agneta Fagerberg, Kuggeboda
Agneta Gustafsson, Karlshamn
Agneta Olsson
Agneta Olsson, Kjettorp
Agneta Svantesson, Tararp,  Bräkne-Hoby
Agneta Svensson, Landskrona
Agnetha Liljeberg, Listerby
Agnieszka Wegemo, Korsanäs
Aina Svensson, Bräkne-Hoby
Albin Agnesson, Växjö
Alette Camnert, Kullåkra, Bräkne-Hoby
Alex Lindner, Belganet
Alexander Nilson, Bräkne-Hoby
Alexander Von Buxhoeveden, Bräkne-Hoby
Alf Arnesson, Hjärtonemåla, Bräkne-Hoby
Alf Hansson, Backaryd
Alf Lundbeck, Silpinge
Alf Nordgren, Bräkne-Hoby
Alf Petersson, Ronneby
Algot Svensson, Backaryd
Alice Winter, Hallabro
Allan Månsson, Backaryd
Alve Thulestet
Amanda Palmquist, Bräkne-Hoby
Anders Abrahamsson, Kullåkra, Bräkne-Hoby
Anders Hansson, Bromölla
Anders Haraldsson, Hallabro
Anders Henriksson, Svängsta
Anders Ingvaldssson, Öljehult
Anders Johansson, Bökemåla
Anders Karlsson, Bräkne-Hoby
Anders Karlsson, Kyrkhult
Anders Lilja, Backaryd
Anders Malmqvist, Norje
Anders Pettersson, Hjorthålan
Anders Sjelvgren, Bräkne-Hoby
Anders Skafmar, Tararp
Anders Strand, Bräkne-Hoby
Anders Thorsson, Bräkne-Hoby
Anders Uleskog, Dångebo
Anders Åberg, Bräkne-Hoby
Andrea Ågren, Eringsboda
Andreas Agnesson, Växjö
Andreas Carlsson, Ronneby
Andreas Hultén, Kuggeboda
Andreas Jonsson Konga
Andreas Magnusson, Västra Ryd
Andreas Olsson, Lagan
Andreas Svensson, Fridlevstad
Aneth Sahlin, Bräkne-Hoby
Anette Andersson, Kallinge
Anette Sandén, Bräkne-Hoby
Anette Strömberg, Bräkne-Hoby
Anette Svensson, Backaryd
Angelica Hammarström Konga
Anita Berg, asarum
Anita Carlsson, Bräkne-Hoby
Anita Erneland
Anita Hallén, Eringsboda
Anita Hansson, Bara, Skåne
Anita Håkansson
Anita Larsson, Listerby
Anita Löfgren, Listerby
Anita Magnebrink, Bräkne-Hoby
Anitha Fredriksson, Hällaryd, Trensum
Anja Andersson. Listerby
Anki Bäckman, Karlskrona
Anki Holmberg, Sölvesborg
Ann Britt Olsson, Bräkne-Hoby
Ann Mari Bucht, Uppsala
Ann Nilsson, Listerby
Ann Sofi Palmquist, Bräkne-Hoby
Ann Svensson, Bräkne-Hoby
Anna Bengtsson Furuby Småland
Anna Berg, Vårgårda
Anna Blomberg, Belganet
Anna Burell Stockholm/Hjälmsa, Bräkne-Hoby
Anna Espenkrona, Hallabro
Anna Gustavsson, Kuggeboda
Anna Johansson, Ronneby
Anna Kjeller    Landeryd
Anna Lindberg, Fågelmara
Anna Lyckner, Backaryd
Anna Näslund, Hallabro
Anna-Carin Olsson, Bräkne-Hoby
Anna-Lena Olofsson, Harkniven
Anna-Maria Mirande, Lyckeby
Ann-Britt Henningsson, Harkniven, Bräkne-Hoby
Ann-Britt Svensson, Backaryd
Ann-Britt Svensson, Hörby
Ann-Charlotte Israelsson Kraft,  Bräkne-Hoby
Ann-Charlotte Johansson, Svalhult, Bräkne-Hoby
Ann-Christin Andersson, Backaryd
Ann-Christin Johansson, Hallabro
Ann-Christin Jonasson, Sjöarp
Ann-Christin Jäderlund, Bräkne-Hoby
Ann-Christin Karlsson, Eslöv
Ann-Christin Ljungström, Bräkne-Hoby
Anne Lie Elofsson, Hallabro
Anne Nilsson, Rödeby
Anne Törnquist, röaby
Anneli Ahlén, Karlshamn
Anneli Ivarsson, Inglatorp, Karlskrona
Anneli Linder, Backaryd
Anneli Rundgren, Backaryd
Ann-Elice Johansson, Lidhult
Annelie Ivarsson, Nättraby
Annelie Månsson, Backaryd
Annelie Ohlsson, Dockemåla, Hallabro
Annelie Palmquist, Bräkne-Hoby
Annelie Svensson, Ronneby
Annelis Enarsson, Bräkne-Hoby
Anne-Mari Augustsson, Askaremåla
AnneMarie Arnesson, Olofström
Annemor Kindahl, Karlskrona
Annette Barndorff Johnson, Backaryd
Annika Back, Lyckeby
Annika Berggren, Listerby
Annika Bergström, Hällaryd
Annika Gummesson, Backaryd
Annika Olsson, Bräkne-Hoby
Ann-Lill Stark, Bräkne-Hoby
Ann-Louise Bolwed-Smith, Listerby
Ann-Louise Johansson, Södra Bökemåla
AnnMargret Hultman, Bräkne-Hoby
Ann-Margret Pfeifer, Ronneby
Ann-Mari Petersson, Listerby
Ann-Marie Larsson, Ronneby
Ann-Marie Sjöholm Bräkne-Hoby
Ann-Sofie Brorsson, Bräkne-Hoby
Ann-Sofie Brorsson, bräkne-Hoby
Ann-Sofie Eriksson, Backaryd
Ann-Sofie Mattisson, Backaryd
Anton Masseck, Ronneby
Anton Nilsson, Åryd
Arne Carlsson, Bräkne-Hoby
Arne Carlsson, Karlshamn
Arne Johansson, ronneby
Arne Larsson, Bräkne-Hoby
Arne Larsson, Sonekulla
Arne Lündin, Åryd
Arne Nilsson, Eringsboda
Arne Persson, Bräkne-Hoby
Arne Sjölund, bräkne-Hoby
Arne Svensson, Kallinge
Arne Södrykl, bräkne-Hoby
Arne Wiig, Väring
Asta Kraft, Lund
Astrid Olsson, Klingsmåla
Astrid Pohl, Eringsboda
Barbro Jacobsson, Guövik
Barbro Jarbe, Nättraby
Barbro Karlsson, bräkne-Hoby
Barbro Karlsson, Ronneby
Barbro Markström, Gullspång
Barbro Svensson, Kuggeboda
Beatrice Cehlin, Bräkne-Hoby
Bengt Andersson, Listerby
Bengt Berggren, Väckelsång
Bengt Enarsson, Bräkne-Hoby
Bengt Erik Olsson, Backaryd
Bengt Eriksson, Bräkne-Hoby
Bengt Garnegård, Asarum
Bengt Hansson
Bengt Hansson, Bara, Skåne
Bengt Ivarsson, Bräkne-Hoby
Bengt Jacobsen, Korsanäs
Bengt Johansson, Bräkne-Hoby
Bengt Karlsson, BräkneHoby
Bengt Magnebrink, Bräkne-Hoby
Bengt Magnusson, Karlskrona
Bengt Olofsson
Bengt Persson, Bräkne-Hoby
Bengt Svensson, BräkneHoby
Bengt Wegemo, Korsanäs
Bengt Wegemo, Listerby
Bengt-Göran Kjeller    Landeryd
Benny Berg, Bräkne-Hoby
Benny Karlsson, Kallinge
Benny Mattisson, Ronneby
Benny Olsson, Ettebro
Benny Svensson, Hallabro
Berit Boqvist, Borås
Berit Brorsson, Öljehult
Berit Jansson
Berit Ljungström, Agerum
Berit Ljungström, Bräkne-Hoby
Berith Håkansson, Backaryd
Bert E. Larsson, backaryd
Bert Svensson, Ronneby
Berth Selander, Ronneby
Berth-Anders Svensson, Mörtjuk
Bertil Stenberg, Strångamåla, Bräkne-Hoby
Ber-Åke Foglert, Backaryd
Beymon Rysej, Kallinge
B-G Ohlsson, Tingsryd
Birger Karlsson, Hallabro
Birger Pagels, Runsten, Öland
Birger Storgaard, Backaryd
Birgit Holmgren, Kallinge
Birgit Karlsson, Bräkne-Hoby
Birgitta Andersson, Bräkne-Hoby
Birgitta Edvardsson
Birgitta Gustavsson, Kallinge
Birgitta håkansson, Bräkne-Hoby
Birgitta Ivarsson, Bräkne-Hoby
Birgitta Jonasson, Eringsboda
Birgitta Karlsson, Tingsryd
Birgitta Landberg, Bräkne-Hoby
Birgitta Landberg, bräkne-Hoby
Birgitta Martinsson, Backaryd
Birgitta Mattisson, Bräkne-Hoby
Birgitta Nilsson, Backaryd
Birgitta Persson, Bräkneboda
Birgitta Sandgren, Jernavik
Birgitta Steneld, Bräkne-Hoby
Birgitta Wickström, Bräkne-Hoby
Bitten Svensson, Fridlevstad
Björn Johansson, Hallabro
Björn Johansson, Ronneby
Bo Adler, Bräkne-Hoby
Bo Appelkvist, Bräkne-Hoby
Bo Bergström, Hällaryd
Bo Bäckström, Bräkne-Hoby
Bo Helsted, Belganet
Bo Jonasson, Sjöarp
Bo Lantz, Bräkne-Hoby
Bo Liljeberg, Listerby
Bo Nilsson, Bräkne-Hoby
Bo Svantesson, Täby / Hälsingland
Bo Svensson, Backaryd
Bo Wilhelmson
Bodil Gustafsson, Bräkne-Hoby
Bodil Johansson, Backaryd
Bodil Olsson Kirchhoff, Hallabro
Boel Esbjörnsson, Backaryd
Boel Wellfelt, Belganet
Boo-Walter Eriksson, Ronneby
Bosse Hjallberg, Kuggeboda
Britt Holgersson, Bräkne-Hoby
Britt Lindquist, Ronneby
Britt Ottosson, Listerby
Britt Pettersson, Backaryd
Britt Sjösten Broman, Ronneby
Britt Österhof, Oskarshamn
Britta Jeppsson, Järnavik, Bräkne-Hoby
Britta Olsson, Nyköping
Britt-Mari Back, Väbynäs
Britt-Marie Andersson
Britt-Marie Arnell, Kallinge
Britt-Marie Johansson, Trensum
Britt-Marie Lindahl, Belganet
Britt-Marie Sjölander, Kallinge
Brufus Swanteson, Torsö
Börje Ek, Tjärnö, Strömstad
Börje Hultqvist, Väckelsång
Börje Karlsson, Bräkne-Hoby
Börje Klüft, Trensum
Börje Wallin, Halahult
Börje Westin, Belganet
C. Aronsdotter, Kallinge
Calle Nilsson, Hallabro
Camilla Andersson, Bräkne-Hoby
Camilla Andersson, Tjurkhult
Camilla Källström, Åryd
Camilla Masseck, Ronneby
Camilla Stolt, Bräkne-Hoby
Camilla Stolt, Kallinge
Carin Allansson, Ronneby
Carina Karlsson, Backaryd
Carina Lagerlund, Eringsboda
Carina Mattisson, Backaryd
Carina Mohag, Backaryd
Carina Nilsson, Backaryd
Carina Olsson, Sävsjömåla
Carina Sjöberg, Kallinge
Carina Tobiasson, Kuggeboda
Carl Johnsson, Hallabro
Carl Jönsson, bräkne-Hoby
Carl Nilsson, Bräkne-Hoby
Carl-Eric Nilsson, Backaryd
Carl-Gustav Larsson, Olofström
Carola Granberg, Hallabro
Carola Strand, Backaryd
Carola Thorsson, Belganet
Carola Ödman, Backaryd
Carolina Anderberg, Malmö
Carolina Andersson, Bräkne-Hoby
Cassandra Svensson, Bräkne-Hoby
Cecilia Andersson, Fiskareby, Backaryd
Cecilia Mäki, Bräkne-Hoby
Cecilia Nilsson, Bräkne-Hoby
Celia Andersson, Bräkne-Hoby
Charlotte Svanström, Ronneby
Charlotte Widelycke, Bräkne-Hoby
Christel Nilsson
Christel Nilsson, Strångamåla, Bräkne-Hoby
Christer  Johansson, Backaryd
Christer Einarsson, Ryd
Christer Eriksson, Backaryd
Christer Erlandsson, Emmaboda
Christer Falk, Ronneby
Christer Ljungström, Bräkne-Hoby
Christer Trofast, Bräkne-Hoby
Christian Håkansson, Ronneby
Christian Sjöholm Bräkne-Hoby
Christin Persson, Bräkne-Hoby
Christin Sverkersson, Backaryd
Christina Eriksson, Ronneby
Christina Jönsson, Ronneby
Christina Karlsson, Bräkne-Hoby
Christina Norberg Marshall, Skarup, Mendocino
Christina Svensson, Raskamåla, Bräkne-Hoby
Christoffer Österhof, Belganet
Cilla Thuun
Cissela Olsson, Hakarp, Bräkne-Hoby
Claes Åsfeldt, Bräkne-Hoby
Claudia Leitner, Halahult
Cornelia Nilsson, Bräkne-Hoby
Crister Olsson, Backaryd
Cristoffer Svensson, Backaryd
Dagmar Svensson, Bräkne-Hoby
Dagmar Svensson, Bräkne-Hoby
Damayanthi Selander
Dan-Erik Ronneback, Backaryd
Daniel Karlsson, Backaryd
Daniel Stenfelt
David Brorsson, Bräkne-Hoby
David Johansson, Hallabro
Denice Aronsson, Karlskrona
Dennis Gustafsson, Bräkne-Hoby
Dennis Luostarinen, Björstorp, Bräkne-Hoby
Dieter Dinkel, Eringsboda
Dolly Nilsson, Backaryd
Edvard Tvermoes, Bräkne-Hoby
Egil Norberg, Kallinge
Egil Persson, Mörrum
Egon Conradsson
Eila Berglund, Hjälmsa
Eivor Johansson, Bräkne-Hoby
Eivor Karlsson, Kallinge
Eivor Rosenquist, Bräkne-Hoby
Eivor Rosenquist, Bräkne-Hoby
Elane Borg, Ekeby
Eli Jonasson, Bräkne-Hoby
Elias Andreasson, Bräkne-Hoby
Elias Heniksson, Belganet
Elias Lindström, Ronneby
Elias Palmquist
Elin Gustavsson, Kallinge
Elin Johansson, Backaryd
Elin Karlsson, Listerby
Elin Kemppaala, Ronneby
Elin Persson, Tjurkhult, Hallabro
Elina Björk, Hallabro
Elisabeth Hansson, Lyckeby
Elisabeth Ihlström, Bräkne-Hoby
Elisabeth Olofsson, Björkeryd
Elisabeth Roslund, Ronneby
Elisabeth Trofast, Bräkne-Hoby
Ella Abrahamsson, Bräkne-Hoby
Ellen Fohlin, Pukavik
Ellen Martinsson, Backaryd
Ellinor Andersson, Backaryd
Ellinor Åkesson, Bräkne-Hoby
Elna Johansson, Öljehult
Elsa Martinsson, Långgöl
Elsa Svensson, Backaryd
Else Pisch, Backaryd
Else-Britt Åstrand, Hasslö
Elsie Gustafsson, Trånhem, Bräkne-Hoby
Elsie Persson, Ronneby
Elsy Svensson, Järnavik
Elve Mattisson, Bräkne-Hoby
Emelie Josefsson
Emelie Nilsson, Ronneby’
Emelie Rössel, Bräkne-Hoby
Emil Bingström, Bräkne-Hoby
Emil Ljungstedt, Bräkne-Hoby
Emil Morin, Bräkne-Hoby
Emina Alibasik, Backaryd
Emma Grimlund, Ronneby
Emma Gustafsson, Bräkne-Hoby
Emma Johannesson, Ljungby
Emma Persson, Backaryd
Emma Svensson, Ronneby
Emmie Nilsson, Asarum
Emmie stolt, Bräkne-Hoby
Eric Andersson
Erik Olofsson, Silpinge, Bräkne Hoby
Erik Persson, Tjurkhult, Hallabro
Erika Karlsson, Hallabro
Erika Pagels, Runsten, Öland
Eva Abrahamsson, Röaby
Ewa Agerby, Danmark
Ewa Andersson, Ronneby
Eva Berggren, Växjö
Eva Berglund, Bräkne-Hoby
Eva Brita Sandén, Dångebo
Eva Börjesson Borg, Bräkne-Hoby
Eva Dahlgren, Ludvika
Eva Engström, Sölvesborg
Eva Hansson, Hanssons torp, Bräkne-Hoby
Eva Holgersson, Ronneby
Eva Holmberg, Kalmar
Eva Jacobsen Eva
Eva Johnsson Östberg, Ronneby
Eva Karlsson , Bräkne-Hoby
Eva Karlsson Pagels, Bräkne-Hoby
Ewa Karlsson,Väby, Bräkne-Hoby
Eva L Hansson, Bromölla
Eva Laurin, Kuggeboda
Eva Mårtensson, Bräkne-Hoby
Eva Olofsson, Högstadielärare, Karlshamn
Eva Olofsson, Raskamåla
Eva Persson, Backaryd
Eva Persson, Ronneby
Eva Waad Löfquist
Eva Wahnström, Bräkne-Hoby
Eva Weikel, Bräkne-Hoby
Eva-Lena Knutsson, Jernavik
Eva-Lisa Håkansson, Hakarp, Bräkne-Hoby
Eva-Lott Jönsson, Belganet
Evelina Abrahamsson, Röaby
Evelina Svensson, Strångamåla
Evy Olsson, Bräkne-Hoby
Ewy Sjö, Bräkne-Hoby
Felicia Nilsson, Bräkne-Hoby
Felicia Näslund, Hallabro
Felix Svensson, Tjurkhult
Filip Kjellson Rävemåla
Finn Hansen, Belganet
Finn Ljunggren, Ronneby
Folke Andersson, Kallinge
Frasse Hoogstraten, Öljehult
Freddy Hoogstraten, Öljehult
Fredric Gustavsson, Belganet
Fredrick Asare, Göteborg
Fredrik Eriksson, Backaryd
Fredrik Eriksson, Bräkne-Hoby
Fredrik Hall, Bräkne-Hoby
Fredrik Hall, Ronneby
Fredrik Karlsson, Malmö
Frida Bjuringer, Karlskrona
Frida Brorsson, Bräkne-Hoby
Frida Brorsson, Bräkne-Hoby
G. Hagström, Ronneby
G. Möller, Asarum
G. Thornsund, Evaryd
Georg Thornslund, Evaryd
Gerd Einarsson, Ryd
Gerd Nielsen, Bräkne-Hoby
Gerd Norrman, Backaryd
Gerd Sjö, Evaryd
Gerd Svensson, Bräkne-Hoby
Gerd Wiberg, Listerby
Gert Adamsson, Bräkne-Hoby
Gert Folin, Röaby, Bräkne-Hoby
Gert Svensson, Backaryd
Gert Wolgast, Bräkne-Hoby
Gerth Fohlin, Evaryd
Gertie Håkansson, Listerby
Gisela davidsson, Trensum
Glen Lindgren, Belganet
Glenn Andreasson, Bräkne-Hoby
Glenn Johansson, Kullåkra
Gull-Britt Eriksson,Backaryd
Gull-Britt Karlsson, Ronneby
Gull-Britt Pettersson, Abborrmåla
Gull-Britt Åstrand, Belganet
Gun Andersson
Gun Johansson, Backaryd
Gunborg Svensson, Bräkne-Hoby
Gun-Britt Arnesson, Halahult
Gun-Britt Svensson kullåkra
Gun-Britt Svensson, Svängsta
Gunhild Norberg, Skarup
Gunilla Allansson, Bräkne-Hoby
Gunilla Karlsson, Torhamn
Gunilla Lantz, Bräkne-Hoby
Gunilla Olofsson, Öljehult
Gunilla Strand-Svensson, Ronneby
Gunilla Svensson, Mörtjuk
Gunn Adler, Bräkne-Hoby
Gunn Andersson, Karlshamn
Gunn Karlsson, Bräkne-Hoby
Gunn Svedberg, Bräkne-Hoby
Gunn Swedberg, Röaby, Bräkne-Hoby
Gunnar Nilsson, Bromma
Gunnel Alvhäll, Bräkne-Hoby
Gunnel Edsås, Undersåker
Gunnel Fransson, Listerby
Gunnel Jonsson, Listerby
Gunnel Mattisson, Karlskrona
Gunnel Mattsson, Backaryd
Gunnel Nilsson
Gunnel Nilsson, Bräkne-Hoby
Gunnel Roth, Eringsboda
Gunnila Heed, Gunnerskulla
Gunvor Johansson, Landskrona
Gustav Alm Strömberg, Bräkne-Hoby
Gustav Olofsson, Silpinge, Bräkne-Hoby
Göran Andersson, Mellangården, Kuggeboda
Göran Folkesson, Ronneby
Göran Göransson, Harkniven, Bräkne-Hoby
Göran Henning Olzzen, Åryd/Åkarp
Göran Ivarsson, Rudskoga, Värmland
Göran Johansson, Asarum
Göran Johansson, Karlshamn
Göran Olsson, Olofström
Göran Svensson, Järnavik
Göran Sverkersson. Skärvgöl
Göran Tobiasson, Hisings Backa
Gösta Abrahamsson, Bräkne-Hoby
Gösta Andersson, Bräkne-Hoby
Gösta Andersson, Bräkne-Hoby
Gösta Johansson, Backaryd
Gösta Näslund, Ronneby
Gösta Sjöberg, Bräkne-Hoby
Göte Collin, Bråtabron
Göte Persson, Bräkne-Hoby
Götha Franzen, Bräkne-Hoby
Halvar Persson, Gnetteryd
Hampus Nilsson, Bräkne-Hoby
Hampus Selander
Hanna Brorsson, Bräkne-Hoby
Hanna Erixon, Bräkne-Hoby
Hanna Lindfors, Lund
Hanna Persson, Backaryd
Hanne Granberg, Hallabro
Hannes Fridolfsson, Bräkne-Hoby
Hans Bjerring, Fridlevstad
Hans Johnsson, Backaryd
Hans Karlsson, Ronneby
Hans Knutsson, Jernavik
Hans Knutsson, Ringamåla
Hans Lagerquist, Bräkne-Hoby
Hans Molin, Ringamåla
Hans Nilsson, Flymen
Hans Olof Westerlund, Backaryd
Hans Rosengren, Ljungbyholm/ Kuggeboda
Hans Sjöberg, Jernavik, Bräkne-Hoby
Hans-Olof Mattsson, Ronneby
Harry Ahonen
Harry Wallin, Leryd
Hasse Appelquist, Bruabergsvägen, Bräkne-Hoby
Hasse Hermansson
Helen Andersson, Ronneby
Helen Brink, Granbergsdal
Helen Bäckström, Bräkne-Hoby
Helen Flatek, Viö
Helen Olsson, Jämshög
Helen Sjelvgren, Bräkne-Hoby
Helena Olsson, Bräkne-Hoby
Helene Berg, Bräkne-Hoby
Helene Pihl, Bräkne-Hoby
Helene Reiter, Ronneby
Henrik Andersson, Öljehult
Henrik Persson, Backaryd
Henrik Petersson
Henry Gustavsson, Backaryd
Herbert Leitner, Halahult
Herman Svensson, Bräkne-Hoby
Herta Lindström, Backaryd
Hidajete Spahija, Karlskrona
Hilda Bergqvist, Bräkne-Hoby
Hillevi Andersson, Tararpsvägen, Bräkne-Hoby
Hjalmar Johnsson, Hallabro
Hjördis Karlsson, Ronneby
Hjördis Thiel, Bräkne- Hoby
Holger Brorsson, Öljehult
Hugo Olofsson, Silpinge, Bräkne-Hoby
Håkan Jönsson, Bräkne-Hoby
Håkan Lönquist
Håkan Svensson, Björstorp, Bräkne-Hoby
I. L-G Sahlén, Nättraby
Ida Johansson, Ronneby
Ida Lauricella, Nödinge
Ida Persson, Tjurkhult, Hallabro
Ida Svensson, Backaryd
Inga Nilsson, Listerby
Inga Pettersson, Hjorthålan
Inga Stina Bertilsson, Bräkne-Hoby
Inga Åstrand, Hallabro
Inga-Britt Olsson, Aspan
Inga-Lill Grahn, Karlshamn
Inga-Lill Johnsson, Bräkne-Hoby
Inga-Lill Jonasson, Backaryd
Inga-Lill Nilsson, Bräkne-Hoby
Inge Eriksson, Backaryd
Inge Karlsson, Backaryd
Inge Nilsson, Märserum
Inge Petersson, Bräkne-Hoby
Inge Svensson, Hallabro
Ingegerd Andersson, Bräkne-Hoby
Ingegerd Lindén, Svalhult
Ingegerd Truedsson, Listerby
Ingegärd Lindahl, Belganet
Ingegärd Petersson, Backaryd
Ingela Lundin, Mörrum
Ingela Månsson Lenz, Ljusdal, Hälsingland
Ingemar Abrahamsson, Backaryd
Ingemar Eriksson, Asarum
Ingemar Karlsson, Bräkne-Hoby
Ingemar Nilsson, Backaryd
Ingemar Olsson, Gökadal
Ingemar Ottosson, Björstorp
Ingemar Svensson, Ronneby
Inger Borg, Borvidsmåla, Trensum
Inger Johansson, Ekeby
Inger Johansson, Jämshög
Inger Karlsson, Mörrum
Inger Liljegren, Solna/Flen
Inger Petersson, Silpinge, Ronneby
Inger Svensson, Lund
Inger W Andersmark, Bräkne-Hoby
Ingmar Eliasson, Sjövik, Bräkne-Hoby
Ing-Marie Andersson,Bräkne-Hoby
Ing-Marie Henriksson, Belganet
Ing-Marie Håkansson, Oskarshamn
Ing-Marie Johansson, Backaryd
Ing-Marie Palomaa, Svängsta
Ingrid Ankarcrona, Karlshamn
Ingrid Carlsson, Röaby
Ingrid Gustavsson, Backaryd
Ingrid Johansson, Karlshamn
Ingrid Jönsson, Mörrum
Ingrid Lind, Bräkne-Hoby
Ingrid Lindfalk, Björkeryd
Ingrid Mattisson, Kallinge
Ingrid Månsson, Rödeby
Ingrid Nilsson, Bräkne-Hoby
Ingrid Persson, Asarum
Ingrid Rodesson, Backaryd
Ingrid Sonnfors, Karlshamn
Ingrid Svensson, Backaryd
Ingrid Svensson, Bräkne-Hoby
Ingrid Svensson, Kallinge
Ingrid Thernström, Gammalstorp
Ingrid Törnquist, Röaby
Ingvar Andersson, bräkne-Hoby
Ingvar Axelsson, Kuggeboda/Tyringe
Ingvar Bäcklind, Backaryd
Ingvar Gren, Ekeby
Ingvar Nilsson
Ingvar Svensson, Eringsboda
Iréne LundbergPabel, Olofström
Irene Mårtensson, Backaryd
Iris Nilsson, Bräkne-Hoby
Irma Tobiasson, Hisings Backa
Ismet Azibnsic, Backaryd
J Johansson, Bräkne-Hoby
J Svensson, Bräkne-Hoby
Jacky Sapphaso, Bräkne-Hoby
Jacob Nilsson, Hjälmsa, Bräkne-Hoby
Jan Andersmark, Bräkne-Hoby
Jan Espenkrona, Hallabro
Jan Folkesson, Järnavik, Bräkne-Hoby
Jan Johannesson, Belganet
Jan Jönsson, Ronneby
Jan Lind, Bräkne-Hoby
Jan Sjö, Bräkne-Hoby
Jan Sjö, Bräkne-Hoby
Jan Svensson
Jan Svensson, Bräkne-Hoby
Jan Östberg, Bräkne-Hoby
Jane Runesson, Bräkne-Hoby
Jan-Erik Andreasson, Bräkne-Hoby
Jan-Erik Flöög, Bräkne-Hoby
Jan-Erik Lindquist, Bräkne-Hoby
Jan-Erik Pettersson, Mörrum
Jan-Erik Ronneback, Backaryd
Janet Hoogstraten, Öljehult
Janet Lilja Nilsson, Bräkne-Hoby
Janette Svensson, Hallabro
Jan-Olov Olsson, Hallabro
Jascha Thiel, Bräkne-Hoby
Jasmine Axelsson, Belganet
Jasmine Johansson, Backaryd
Jeanette Jacobsen
Jeanette Johansson, Sonekulla, Bräkne Hoby
Jeff Winter, Hallabro
Jennie Magnusson, Angelskog
Jennie Risberg, Bräkne-Hoby
Jenny Brink, Bräkne Hoby
Jenny Larsson, Mörrum
Jenny Olsson, Bräkne-Hoby
Jenny Thomasson, Johannishus
Jenny Uskali, Bräkne-Hoby
Jens  Karlsson, Mörrum
Jerker Steneld, Bräkne-Hoby
Jesper Bergman, Stora Kulleryd
Jesper Persson ,Backaryd
Jesper Persson, Tjurkhult, Hallabro
Jessian Olsson, Bräkne-Hoby
Jessica Allfjord, Kuggeboda
Jessica Lindström, Bräkne-Hoby
Jessica Salomonsson, Fröjdadal
Jessika Sundell, Våxtorp
Jimmy Karlsson
Joachim Persson, Bräkne-Hoby
Joakim Brink, Granbergsdal
Joakim Gustafsson
Joakim Pagels, Lund
Joakim Persson, Tjurkhult, Hallabro
Joanna Petersson, Ronneby
Joel Masseck, Ronneby
Joel sund, Bräkne-Hoby
Joel Svensson, Backaryd
Johan Andersson, Bräkne-Hoby
Johan Eriksson, Bräkne-Hoby
Johan Fjällbrink, Listerby
Johan Gylling, Lund
Johan Larsson, Skövde
Johan Olofsson, Ronneby
Johan Svedberg, Uppsala/Ronneby
Johan Wolgast, Bräkne-Hoby
Johanna Lauricella, Nödinge
Johanna Olsson, Bräkne-Hoby
John Abrahamsson, Backaryd
John Andersson, Bräkne-Hoby
John Paulsson, Eringsboda
John-Erik Edsås, Undersåker
Johnny Lindh, Bräkne-Hoby
Johnny Lundin, Bräkne-Hoby
Johnny Magnusson
Johnny Neuman, Bräkne-Hoby
Johnny Olsson, Bräkne-Hoby
Johnny Olsson, Klingsmåla
Johnny Scheerlink, Listerby
Johnny Svensson, Ronneby
Johnny Wilander, Bräkne Hoby
Johny Magnusson, Röaby, Bräkne-Hoby
Jon Nilsson, Hjälmsa
Jon Palmquist
Jonas Aronsson, Bräkne-Hoby
Jonas Eriksson, Backaryd
Jonas Granberg, Hallabro
Jonas Johannesson, Bräkne-Hoby
Jonas Lindblom, Mälby, Torshälla
Jonas Svensson, Karlskrona
Jonatan Andreasson, Bräkne-Hoby
Jonathan Nilsson, Vermanshult
Jonathan Nilsson, Vermanshult
Jora Henningsson, Bräkne-Hoby
Jorid Eilertsen, Ronneby
Josefin Olsson, Guttamåla
Josefine Johansson, Bräkne-Hoby
Josua Dinkel, Eringsboda
Julia Axelsson, Belganet
Julia Svensson, Backaryd
Julius Johnsson, Hallabro
June Hansen, Belganet
Jörgen Berglund, Hjälmsa
Jörgen Erixon, Bräkne-Hoby
Jörgen Ifwarsson, Kalvsvik
Jörgen Johansson, Bräkne-Hoby
Jörgen Nilsson, Hjälmsa
Jörgen Olsson, Backaryd
Kajsa Runefall, Bräkne-Hoby
Kalle Andersson, Bräkne-Hoby
Kamilla Nordlöf, Hakarp
Kari Ören, Backaryd
Karin Ericsson, Skönevik
Karin Eriksson, Asarum
Karin Gustafsson
Karin Hansson, Kalvsvik
Karin Holmberg, Bräkne-Hoby
Karin Jönsson, Ronneby
Karin Ohlsson, Bräkne-Hoby
Karin Ronneback, Backaryd
Karin Rosengren Ljungbyholm/ Kuggeboda
Karin Ryberg, Karlshamn
Karin Svensson, Markaryd
Karin Urbanusson, Backaryd
Karin Wallin, Leryd
Karin Wennerberg, Stockholm
Karl Bergström, Bräkne-Hoby
Karl Pabel, Bräkne-Hoby
Karl Persson
Karl Sundbaum, Onsala
Karl-Eric Johansson, Bräkne-Hoby
Karl-Erik Olsson, Bräkne-Hoby
Karl-Erik Ottosson, Ronneby
Karl-Gunnar Blomé, Bräkne-Hoby
Karl-Göran Åstrand, Hallabro
Karolina Andersson, Ronneby
Karolina Karlsson, Malmö
Kasper Augustsson, Bräkne-Hoby
Kasper Augustsson, Stengölsmåla
Katarina Persson, Backaryd
Katarina Sandén, Bräkne-Hoby
Keith Håkansson, Bräkne-Hoby
Kenita Gustavsson, Backaryd
Kenneth Allansson, Ronneby
Kenneth Gustafsson, Backaryd
Kenneth Gustavsson, Hakarp
Kenneth Karlsson, Tingsryd
Kenneth Lindfalk, Björkeryd
Kent Carlsson, Röaby
Kent Olsson, Backaryd
Kent Olsson, Kolshult
Kenth Johansson, Bräkne-Hoby
Kenth Johansson, Öljehult
Kerstin Andersson
Kerstin Edwards
Kerstin Esse, Stengölsmåla, Hallabro
Kerstin Haraldsson, Hallabro
Kerstin Holmquist, Bräkne-Hoby
Kerstin Håkansson, Kallinge
Kerstin Inganäs Olofsson, Silpinge, Bräkne Hoby
Kerstin Karlsson, Bräkne-Hoby
Kerstin Karlsson, Bräkne-Hoby
Kerstin Persson
Kerstin Persson, Ronneby
Kerstin Persson, Ronneby
Kerstin Svensson, Listerby
Kerstin Svensson, Malmö
Kevin Karlsson, Bräkne-Hoby
K-G Rönnebring, Bräkne-Hoby
Kim Johansson, Bökemåla
Kirsten Nordgren, Bräkne-Hoby
Kjell Hedlund, Hallabro
Kjell Håkansson
Kjell Håkansson, bräkne-Hoby
Klas Wennerberg, Bräkne-Hoby
Knut Petersson, Bräkne-Hoby
Knut Svensson, Ronneby
Konye Johansson, Backaryd
Krister Andersson, Ronneby
Krister Hultquist
Krister Johansson, Jämshög
Krister Olander, Bräkne-Hoby
Kristian Pagels, Bräkne-Hoby
Kristin Aronsson, Bräkne-Hoby
Kristina Håkansson, Rödeby
Kristina Persson, Rödeby
Kristina Sääf, Hallabro
Kristina Valtersson, Ronneby
Kristoffer Bergqvist, Hökerum
Kurt Berglund, Bräkne-Hoby
Kurt Johansson
Kurt Olsson, Backaryd
Kuuno Arneskow, Backaryd
L. Pettersson, Möljeryd
Laila Andersson, fd rektor, Ronneby
Laila Axelsson, Kuggeboda/Tyringe
Laila Gustafsson, Ronneby
Laila Karlsson, Kullåkra
Lars Anderberg, Malmö
Lars Andersson, Fiskareby
Lars Back,Väbynäs
Lars E Björck, Hult, Eksjö
Lars Ekberg, Järnavik
Lars Holmqvist, Bräkne-Hoby
Lars Jansson
Lars Johansson, Sonekulla, Bräkne Hoby
Lars Nilsson, Bräkne-Hoby
Lars Nilsson, Bräkne-Hoby
Lars Ohlsson, Backaryd
Lars Olsson, Bräkne-Hoby
Lars Persson, Backaryd
Lars Svensson, Bräkne-Hoby
Lars Svensson, Bräkne-Hoby
Lars Svensson, Rödeby
Lars Wickström, Bräkne-Hoby
Lars-Erik Fridolfsson, Bräkne-Hoby
Lars-Erik Holmberg, Kalix
Lars-Ove Svensson, Bräkne-Hoby
Lars-Åke Frid, Bräkne-Hoby
Lars-Åke Löfgren, Listerby
Lasse Svensson, Bräkne-Hoby
Lasse Vuorinen, Bräkne-Hoby
Lasse Åstrand, Hasslö
Lasse Österhof, Oskarshamn
Lehon Svanberg, Bräkne-Hoby
Leif Bengtsson
Leif Johansson, Ekeby
Leif Karlsson, Olofström
Leif Martinsson, Backaryd
Leif Svensson, Backaryd
Leif Svensson, Listerby
Lena Flyckt, Bräkne-Hoby
Lena Frid, Bräkne-Hoby
Lena Fällgren, Belganet
Lena Grubisic, Nättraby
Lena Gunnarsson, Johannishus
Lena Gustafsson, Backaryd
Lena Håkansson, Bräkne-Hoby
Lena Johansson, Hallabro
Lena Johnson
Lena Johnsson, Bräkne-Hoby
Lena Kransberg, Bräkne-Hoby
Lena Näslund, Ronneby
Lena Runesson, Bräkne-Hoby
Lena Söderström, Backaryd
Lena Wallin, Backaryd
Lena-Marie Olsson, Bräkne-Hoby
Lennart Andersson, Karlshamn
Lennart Carlsson, Ekeby
Lennart Dahlqvist, Asarum
Lennart Gustavsson, Kallinge
Lennart Hasselbrink, Bräkne-Hoby
Lennart Johansson, Kuggeboda
Lennart Johansson, Lidhult
Lennart Kronlund, Bräkne-Hoby
Lennart Midhall, Bräkne-Hoby
Lennart Nilsson, Mörrum
Lennart Svensson, Backaryd
Lennart Svensson, Belganet
Lennart Thernström, Gammalstorp
Lennart Truedsson, Listerby
Lennart Wallin, Bräkne-Hoby
L-G Thorvaldsson, Ronneby
Liam Salomonsson, Fröjdadal
Lilian Johansson
Lilian Orrgren, Ronneby
Lilian Svensson, Siggamåla
Lill Månsson, Bräkne-Hoby
Lill Wihlstrand, Backaryd
Lillemo Båth, Backaryd
Lillemo Orrebrink,  Backaryd
Lillvor Ivarsson, Rudskoga, Värmland
Lina Skoglund, Bräkne-Hoby
Linda Bohlin Kallinge
Linda Svensson, Eringsboda
Linda Svensson, Silpinge
Linda Thelander Månsson, Gunnerskulla
Linn Ekdahl, Thurkhult
Linn Eriksson, Backaryd
Linn Svensson, Bräkne-Hoby
Linnea  Persson, Tjurkhult, Hallabro
Linnea Ahonen
Linnea Gustafsson, Bräkne-Hoby
Linnea Wolgast, Hallabro
Lisa Bourelius, Linköping
Lisabeth Eriksson Backaryd
Lisbeth Beselin, Bräkne-Hoby
Lisbeth Ekman, Ronneby
Lisbeth Eriksson, Karlshamn
Lisbeth Olsson, Muggeboda, Bräkne-Hoby
Lisbeth Svensson, Bräkne-Hoby
Liselotte Lingborg, Bräkne-Hoby
Lola Appelquist, Bruabergsvägen, Bräkne-Hoby
Lotta Johansson, Backaryd
Lotta Persson, Tjurkhult, Hallabro
Lotte Olofsson, Harkniven
Louise Bergenrup, Bräkne-Hoby
Louise Persson, Ronneby
Lovisa Willander
Ludvig Salomonsson, Fröjdadal
Lydia Königshoven, Backaryd
M Martinsson, Bräkne-Hoby
Madde Björk, Hallabro
Madelen Åkesson, Bräkne-Hoby
Madelene Karlsson, Backaryd
Magdalena Fredriksson, Bräkne-Hoby
Magite Lillrik, Borås
Magnus Ellström, Borlänge
Magnus Eriksson Asarum / Stengrepen
Magnus Gustavsson,Karlshamn
Magnus Johansson, Inglatorp, Karlskrona
Magnus Lindh, Ronneby
Magnus Malmsten, Backaryd
Magnus Månsson, Holmsjö
Magnus Olofsson, Öljehult
Magnus Svensson, Karlskrona
Maj -Britt Johansson, Backaryd
Maj Fredriksson, Hallabro
Maj Månsson, Bräkne-Hoby
Maj-Britt Eriksson, Backaryd
Maj-Britt Klüft, Trensum
Maj-Britt Löfstedt, Åryd
Maj-Britt Nilsson, Halahult
Maj-Britt Petersson, Bräkne-Hoby
Majken Lundström, Backaryd
Maj-Lis Hedlund, Hallabro
Maj-Lis Johansson, Sölvesborg
Maj-Lis Nilsson, Malmö
Maj-Lis Nyberg, Ronneby
Maj-Lis Persson, Ronneby
Malin Blomqvist, Stengölsmåla
Malin Boqvist, Belganet
Malin Ekman, Fiskareby, Backaryd
Malin Ingmarsson, Bräkne-Hoby
Malin Ingvaldsson, Öljehult
Malin Johannesson, Bräkne-Hoby
Malin Månsson, Bräkne-Hoby
Malin Månsson, Ronneby
Malin Olander, Bräkne-Hoby
Malin Pagels, Karlskrona
Malin Svensson, Uppsala/Ronneby
Malin Tove-Ljungblom, Ronneby
Mandie Axelsson, Bräkne-Hoby
Marcus Andersson, Bräkne-Hoby
Marcus Näslund, Hallabro
Marcus Ohlsson, Dockemåla, Hallabro
Margareta Isaksson
Margareta Lindblom, Mälby, Torshälla
Margareta Müller-Winter, Hallabro
Margareta Pettersson, Belganet
Margareta Wolgast, Bräkne-Hoby
Margaretha Andersson, Köpenhamn
Margaretha Cardell, Olofström
Margit Månsson, Rödeby
Margita Jansson, Bräkne-Hoby
Maria Ahonen, Bräkne-Hoby
Maria Lindstedht, Olofström
Maria Olsson, Bräkne-Hoby
Maria Persson, Sölvesborg
Maria Rössel, Bräkne-Hoby
Maria Samuelsson, Backaryd
Maria Sjöberg, Bräkne-Hoby
Maria Svensson, Listerby
Marianne Carlsson, Nötabråne
Marianne Eriksson, Kallinge
Marianne Johannesson
Marianne Nordström, Olofström
Marianne Ottsson, Ronneby
Marianne Smitt, Listerby
Marianne Svensson, Kallinge
Marianne Thomasson, Ronneby
Marianne Åhling, Kallinge
Marianne Åsfeldt, Bräkne-Hoby
Mari-Christin Johansson, Bräkne-Hoby
Marie Bengtsson
Marie Eriksson, Asarum / Stengrepen
Marie Håkansson, Gredeby, Nättraby
Marie Johansson, Ronneby
Marie Johnsson, Karlskrona
Marie Mattsson, Bräkne-Hoby
Marie Nilsson
Marie Nilsson-Jacobsen, Korsanäs
Marie Sund, Bräkne-Hoby
Marie Sundström, Ronneby
Marie-Louise Johansson, Lidhult
Marie-Louise Östrot, Lyckeby
Marina Olofsson, Ronneby
Marina Oskarsson, Örebro
Marina Pettersson, Bräkne-Hoby
Maritha Erlandsson, Vingagården, Hjälmsa
Maritha Johansson, Belganet
Markus Welin, Harkniven
Martin Berglund, Belganet
Martin Ekman, Fiskareby, Backaryd
Martin Haraldsson, Hallabro
Martin Jeppsson, Järnavik, Bräkne-Hoby
Martin Mårtensson, Eringsboda
Martin Petersson, Våxtorp
Martin Svensson, Asarum
Martina Lindqvist, Backaryd
Masta Karlsson, Ronneby
Matilda Sandén, Bräkne-Hoby
Mats Axelsson, Belganet
Mats Jeppsson, Bräkne-Hoby
Mats Johansson, Torkö
Mats Jonasson, Backaryd
Mats Mattisson, Stengrepen
Mats Nilsson, Harkniven
Mats Nilsson, Ramsjötorp, Bräkne-Hoby
Mats Olofsson, Björkeryd
Mats Olsson, Hakarp, Bräkne-Hoby
Mats Olsson, Muggeboda, Bräkne-Hoby
Mats Sunesson, Backaryd
Mats Svensson, Fridlevstad
Mats Svensson, Kartaby
Mattias Sandén, Bräkne-Hoby
Mattis Alm, Kuggeboda
MattiVirtanen, Göteborg
Matz Östrot, Lyckeby
Max Björk, Hallabro
Max Olsson, bräkne-Hoby
Merith Pagels, Davaremåla Gård, Hallabro
Mia Pettersson, Backaryd
Mia Svensson, Raskamåla,Bräkne-Hoby

Mia Österhof, Belganet

Mika Laurin

Micaela Johansson, Backaryd
Michael Johansson, Björkeryd, Bräkne-Hoby
Michael Johansson, Mörrum
Michael Malmport, Ronneby
Michaela Carlsson
Michelle Karlsson, Bräkne-Hoby
Michelle Karlsson, Mörrum
Mikael Abrahamsson, Röaby
Mikael Haraldsson. Hallabro
Mikael Jonasson, Ronneby
Mikael Ohlsson, Kullåkra
Mikaela Nordin, Borlänge
Mimi Pettersson, Bräkne-Hoby
Mimmi Nilsson, Backaryd
Mimmi Peterson
Mimmie Svensson, Raskamåla, Bräkne-Hoby
Minela Alilrasic, Backaryd
Moa Ekdahl, Tjurkhult
Moa Pettersson, Bräkne-Hoby
Molly Johansson, Backaryd
Mona Axelsson, Hallabro
Mona Eliasson, Sjövik, Bräkne-Hoby
Monica Axelsson, Saxemara
Monica Axelsson, Tararp, Bräkne-Hoby
Monica Gustavsson, Kristianstad
Monica Karlsson, Emmaboda
Monica Karlsson, Kuggeboda
Monica Magnusson, Bräkne-Hoby
Monika Håkansson, Rödeby
Monika Johansson, Rödeby
Måns Ahlstedt Åberg, Järnavik
Måns Svensson, Tjurkhult
Märta Olsson, Bräkne-Hoby
Nada Conradsson
Nanny Magnusson, Hökerum
Natalie Smith, Listerby
Nathali Svensson, Bräkne-Hoby
Nathalie Karlsson, Bräkne-Hoby
Nelly Svantesson Romanov, Tararp,  Bräkne-Hoby
Niclas Pihl, Bräkne-Hoby
Nicolaas Hoogstraten, Öljehult
Niklas Aronsson, Bräkna-Hoby
Niklas Bengtsson, Ronneby
Nils Holgersson, Ronneby
Nils-Arne Håkansson, Hakarp, Bräkne-Hoby
Nils-Erik Lindborg, St.Silpinge
Nils-Erik Persson, Asarum
Nils-Gunnar Johannesson, Mörtjuk, Bräkne-Hoby
Nina Nilsson, Bräkne-Hoby
Nita Johansson, Vasakull
Nordström, Johannishus
Ola Pagels, Flakaryd, Bräkne-Hoby
Ola Stenberg, Strångamåla, Bräkne-Hoby
Ola Svensson, Bräkne-Hoby
Ola Svensson, Kalleberga
Olga Svensson, Backaryd
Oliver Granqvist Jönsson, Bräkne-Hoby
Oliver Talevski, Kuggeboda
Olle gustavsson, Asarum
Olof Helin, Ronneby
Olof Nilsson, Hjälmsa
Orla Grönwall, Bräkne-Hoby
Oskar Back, Lyckeby
Oskar Granberg, Hallabro
Oskar Svensson, Backaryd
Ove Gustavsson
Ove Larsson
Ove Larsson, Sonekulla
Ove Nielsen, Bräkne-Hoby
Ove Nielsen, Bräkne-Hoby
Ove Svensson, Hjälmsa
P Karlsson, Bräkne-Hoby
Patric Persson, Backaryd
Patrik Ivarsson, Nättraby
Patrik Karlsson, Ronneby
Patrik Larsson, Belganet
Patrik Mohag, Backaryd
Patrik Nilsson, Hjortkvarn/Närke
Patrik Persson, Backaryd
Patrik Ronneback, Backaryd
Patrik Svensson, Eringsboda
Patrik Ågren, Eringsboda
Paul Pettersson, Backaryd
Paul Svensson, Raskamåla, Bräkne-Hoby
Pauline Karlsson, Bräkne-Hoby
Per Bengtsson, Kallinge
Per Drysén, Backaryd
Per Eriksson, Skönevik
Per fredriksson, Hallabro
Per Hermansson, Hallabro
Per Svensson, Hässelby
Per Tobiasson, Listerby
Peranders Fagerberg, Kuggeboda
PerErik Petersson, Gundlatorp
Per-Gunnar Johansson, Hallabro
Pernilla Berghe, Backaryd
Pernilla Clemedtson, Märserum, Trensum
Peter Augustsson, Stengölsmåla, Belganet
Peter Blaschke, Rödeby
Peter Emanuelsson, Karlshamn
Peter Gustavsson, Bräkne-Hoby
Peter Gustavsson, Karlshamn
Peter Karlsson, Bräkne-Hoby
Peter Olsson, Backaryd
Peter Olsson, Belganet
Peter Olsson, Bräkne-Hoby
Peter Roslund, Ronneby
Peter Stolz, Kallinge
Peter Åkesson, Hälsingborg
Petra Axelsson, Bräkne-Hoby
Petra Holmberg, Backaryd
Petra Persson, Tjurkhult, Hallabro
Petra Svahn, Åtvidaberg
P-G Wahlgren, Lövstabruk
Pia Bjerring, Bräkne-Hoby
Pia Ericsson, Bräkne-Hoby
Pia Hejdeman, Ronneby
Pia Johnsson i Göteborg
Pia Madsen, Bräkne-Hoby
Pia Nilsson, Bräkne-Hoby
Pia Olofsson, Bräkne-Hoby
Pia Petersson, Bräkne-Hoby
Pierre Larsson, Bräkne-Hoby
Pontus Orrebrink, Backaryd
Putte Runesson, Bräkne-hoby
Pär Henriksson Konga
Ragnhild Olsson, Backaryd
Rainer Hertel, Gävle
Rasmus Ahonen Bräkne-Hoby
Rasmus Back, Lyckeby
Rasmus Johansson, Bräkne-Hoby
Rasmus Persson, Tjurkhult, Hallabro
Raushania Amerzyanova, Röaby, Bräkne-Hoby
Rebecca Hoogstraten, Göteborg
Regina Nekola, Backaryd
Regina Näslund, Bräkne-Hoby
Rickard Båth, Backaryd
Rickard Mattsson, Backaryd
Ritva Ström, Bräkne-Hoby
Robin Hoogstraten, Öljehult
Robin Jonasson, Backaryd
Roddy Wahnström, Bräkne-Hoby
Roger Cehlin, Bräkne-Hoby
Roger Ivarsson
Roger Johansson, Backaryd
Roger Lindén, Svalhult
Roger Nordström, Olofström
Roger Persson, Bräkne-Hoby
Roland Bucht, Uppsala
Roland Jönsson, Listerby
Roland Svensson, Lyckeby
Rolf Engström, Sölvesborg
Rolf Hjalmarsson, Listerby
Rolf Jarbe, Karlshamn
Rolf Löfstedt, Bräkne-Hoby
Rolf Olsson, Trensum
Rolf Söderström, Backaryd
Rolf Wyöni, Vilshult
Ronnie Håkansson, Backaryd
Ronny Johansson, Backaryd
Ronny Nilsson, Hallabro
Ronny Petersson, Ronneby
Ronny Söderberg, Backaryd
Rose-Marie Helin, Ronneby
Rose-Marie Jendesten, Bandhagen
Roy Johansson, Mellanbäck
Roy Karlsson, Bräkne-Hoby
Roy Olsson, Bräkne-Hoby
Rune Bengtsson, Sjöarp, Bräkne Hoby
Rune Lundgren, Bräkne-Hoby
Rune Lundgren, Röaby
Ruta Olsson, Bräkne-Hoby
Ruth Andersson, Kuggeboda
Sam Petersson, Bräkne-Hoby
Sammy Carlsson
Sammy Hellberg, Röaby
Samuel Abrahamsson, Röaby
Samuel af Ugglas, Nyhamnsläge
Sandra Karlsson, Hallabro
Sandra Martinsson, Hunnamåla
Sandra Näslund, Hallabro
Sandra Stark, Bräkne-Hoby
Sara Henningsson, Asarum
Sara Johannesson, Växjö
Sara s Ström, Bräkne-Hoby
Sara Stenfelt
Sarah Håkansson, Växjö
Sarah Lindström, Ronneby
Sebastian Håkansson, Ronneby
Sebastian Österhof, Belganet
Sieglinde Cassel, Ronneby
Sig-Britt Johansson, Bräkne-Hoby
Sigge Lindberg, Bräkne-Hoby
Signe Olofsson, Silpinge, Bräkne-Hoby
Sigrid Mattsson, Backaryd
Sigrid Ternström, Blentarp
Sigurd Erlandsson, Vingagården, Hjälmsa
Sigvard Carlsson
Simon Fridolfsson, Bräkne-Hoby
Simon Olsson, Bräkne-Hoby
Sissa Pagels, Bräkne-Hoby
Sissela Sjöberg, Jernavik, Bräkne-Hoby
Siv Abrahamsson, Backaryd
Siv Håkansson, Backaryd
Siv Johannesson, Mörtjuk, Bräkne-Hoby
Siv Jönsson, Bräkne-Hoby
Siv Zaar , Kallinge
Sivert Ström, Bräkne-Hoby
Sivert Svensson, Siggamåla
Sixten Olofsson, Raskamåla
Sofi Joelsson
Sofia, Stenberg, Strångamåla, Bräkne-Hoby
Sofie Karlsson, Hasslö
Sofie Martinsson, Björkeryd, Bräkne-Hoby
Sofie Martinsson, Bräkne-Hoby
Soli Karlsson, Bräkne-Hoby
Solveig Nilsson, Bräkne-Hoby
Solveig Pösniker, Listerby
Solvig Gren, Ekeby
Sonia Thorvaldsson, Bräkne-Hoby
Sonja Eriksson
Sonja Mattisson, Bräkne-Hoby
Sonja Nilsson, Bräkne-Hoby
Staffan Håkansson, Bräkne-Hoby
Staffan Johansson, Trensum
Stefan Allfjord, Kuggeboda
Stefan Johannesson, Tararp, Bräkne-Hoby
Stefan Johannesson, Örseryd
Stefan Johansson, Ronneby
Stefan Mattisson, Ön,  Bräkne-Hoby
Stefan Odalgård, Långebo
Stefan Österhof, Belganet
Sten Lagerstedt, Flen
Sten-Ebbe Svensson, Ronneby
Sten-Ove Roth, Bräkne-Hoby
Stig Andersson, Mörrum
Stig Johansson, Hallabro
Stig Månsson, Rödeby
Stig-Åke Svensson, Markaryd
Stina hasselbrink, Bräkne-Hoby
Stina Johannesson, Mörtjuk, Bräkne-Hoby/Malmö
Stina Swanteson, Ronneby
Stina Svensson, Ronneby
Sture Axelsson, Belganet
Sture Håkansson, Kallinge
Sune Gustafsson, Trånhem, Bräkne-Hoby
Sune Gustavsson, Bräkne-Hoby
Sune Håkansson, Johannishus
Susanne Eriksson, Backaryd
Susanne Fridolfsson, Bräkne-Hoby
Susanne Gustafsson, Bräkne-Hoby
Susanne Jönsson, Hallabro
Susanne Lundgren, Jernavik, Bräkne-Hoby
Susanne Olofsson, Ronneby
Susanne Pettersson, Ronneby
Susanne Roslund, Ronneby
Suzanne Blom, Bräkne-Hoby
Svante Swanteson, Ronneby
Svante Swanteson, Torsö
Sven Bertilsson, Bräkne-Hoby
Sven Johansson, Hallabro
Sven Johansson, Stengrepen
Sven-Axel Mattisson, Kallinge
Sven-Eric Nilsson, Bräkne-Hoby
Sven-Eric Svensson, Bräkne-Hoby
Sven-Erik Karlsson, bräkne-Hoby
Sven-Erik Larsson, Backaryd
Sven-Erik Nilsson, Bräkne-Hoby
Sven-Erik Rydén, Lund
Sven-Olof Olsson
Sven-Olof Olsson, Bräkne-Hoby
Sverker Carlgren, Backaryd
Sylvia Paulsson, Eringsboda
Ted Nordlöf, Hakarp
Ted ström, Bräkne-Hoby
Ted Ström, Bräkne-Hoby
Thea Olsson, Bräkne-Hoby
Therese   Mattisson, Backaryd
Therese Johansson, Tjurkhult
Thomas Aronsson, Karlskrona
Thomas Brorsson, Bräkne-Hoby
Thomas Fritz, Baggböle, Västerbotten/Kall, Jämtland
Thomas Håkansson, Bräkne-Hoby
Thomas Karlsson, Belganet
Thomas Masseck, Ronneby
Thomas Palmquist, Bräkne-Hoby
Thomas Rodesson, Backaryd
Thomas Svensson, Backaryd
Thore Nilsson, Bräkne-Hoby
Tilda Pettersson, Bräkne-Hoby
Tilde Näslund, Hallabro
Tilde Persson, Tjurkhult, Hallabro
Tim Jonsson, Eringsboda
Tina Abrahamsson, Malmö
Tina Nilsson, bräkne-Hoby
Tina Runesson, Bräkne-Hoby
Tittla Andersson, Bräkne-Hoby
Tobias Back, Lyckeby
Tobias Jersheim, Ronneby
Tobias karlsson, Eringsboda
Tomas Pyka. Backaryd
Tomas Risberg, Bräkne-Hoby
Tommy Eriksson, Kallinge
Tommy Johansson, Kulleryd, Bräkne-Hoby
Tommy Karlsson, Ronneby
Tommy Mattisson, Kallinge
Tommy Nilsson, Bräkne-Hoby
Tommy Persson, Bräkne-Hoby
Tommy Romanov, Tararp,  Bräkne-Hoby
Tommy Stark, Bräkne-Hoby
Tommy Ternström, Blentarp
Tonny Wahnström, Bräkne-Hoby
Tony Hedlund, Backaryd
Tony Holgersson, Angelskog
Tony Pettersson, Backaryd
Tord Ericsson, Skönevik
Torgny Lindström, Ronneby
Torsten Ihlström, Bräkne-Hoby
Torsten Malchow, Backaryd
Torsten Månsson, Bräkne-Hoby
Torsten månsson, Rödeby
Torsten Pisch, Backaryd
Tova Persson, Tjurkhult, Hallabro
Towe Carlbrant, Bräkne-Hoby
Tove Hagström , Ramsjömåla
Tuva Lindberg, Jernavik
Ulf Elheim, Hallabro
Ulf Lindahl, Kallinge
Ulf Olsson
Ulf Rosenquist, Gammalstorp
Ulf Smith, Listerby
Ulf Wiberg, Listerby
Ulla Appelkvist, Bräkne-Hoby
Ulla Garnegård, Trolleboda
Ulla Leissner, Kuggeboda
Ulla Olander, Kallinge
Ulla Olofsson
Ulla Svensson, Bräkne-Hoby
Ulla Svensson, Nättraby
Ulla Thedin, Motala
Ulla Wennerberg, Bräkne-Hoby
Ulla Virtanen, Göteborg
Ulla Östberg, Trolleboda
Ulla-Britt Johansson, Hallabro
Ullrika Fällgren, Belganet
Ullrika Johansson, Kallinge
Ullvi Dahlgren, Ludvika
Ulrica Chronzell, Ronneby
Ulrika Nilsson, Listerby
Ulrika Ohlsson, Dockemåla, Hallabro
Ulrika Rosenquist, Björstorp, Bräkne-Hoby
Ulrika von Buxhoeveden, Bräkne-Hoby
Vajlet Olander, Bräkne-Hoby
Vanja Jönsson, bräkne-Hoby
Vega Wolgast, Backaryd
Veronica Johannesson, Örseryd
Veronica Karlsson, Asarum
Veronica Karlsson, Bräkne-Hoby
Wicke Håkansson, Bräkne-Hoby
Vicky Arnesson, Hjärtonemåla
Victor Svensson, Bräkne-Hoby
Viktor Möller, Åryd
Viktor Svantesson Romanov, Tararp,  Bräkne-Hoby
Viktoria Olsson, Sonekulla, Bräkne-Hoby
Viktoria Rosén, Saxemara
Wili Agerby, Danmark
William Edvardsson, Asarum
Willy Cardell, Olofström
Willy Johansson, Ronneby
Willy Nekola, Backaryd
Wilma Svensson, Tjurkhult
Vivan fasth, Gyön
Vivi Petersson, Ronneby
Vivi-Ann Falk, Ronneby
Wivi-Anne Ståhl, Ronneby
Ylva Foglert, Backaryd
Yngve Mattsson, Backaryd
Yngve Svensson, Kuggeboda
Yngve Svensson, Saxemara
Yngve Svensson, Silpinge
Yvonne Andersson, Karlskrona
Yvonne Palmquist
Yvonne Skafmar, Ronneby
Yvonne Svensson, Ronneby
Zanna Sjöberg,  Bräkne-Hoby
Åke Johansson, Landskrona
Åke Jönsson, Hallabro
Åke Oskarsson, Bräkne-Hoby
Åsa Lündin, Åryd
Åsa Nilsson, Hjälmsa
Åsa Pagels, Bräkne-Hoby
Åsa Rooth
Åse Nilsson, Bräkne-Hoby